Rabat -30% L'Erbolario Solare Żel pod prysznic utrwalający opaleniznę 375 ml Powiększ

W słońcu i na zewnątrz

L'Erbolario Solare Żel pod prysznic utrwalający opaleniznę 375 ml

086.232

Nowość

56,00 zł

80,00 zł

Rabat -30%

Więcej informacji

z ekstraktem z Marchwi i Orzecha

Pachnący i pobudzający podczas długiej ekspozycji słonecznej lub końcowy rytuał po dniu wypoczynkowym. Prysznic po opalaniu, to ważny zabieg dla skóry, który powinien usunąć pozostałość piasku, soli morskiej, zanieczyszczenia, a jednocześnie nie powinien uszkodzić lub „zmyć” opalenizny. Oto żel pod prysznic który spełnia wszystkie oczekiwania: skutecznie oczyszcza, a jednocześnie jest delikatny dla skóry, ponieważ zawiera substancje z kokosa i owsa. Zastosowane mało pieniące się substancje pozwalają uniknąć procesu nadmiernego łuszczenia się naskórka, który może spowodować zblednięcie opalenizny. Naturalne ekstrakty z zielonej łupiny Orzecha i Marchwi w połączeniu z Tyrozyną i proteinami Ryżu, utrwalają, podkreślają i przedłużają opaleniznę. Naturalny żel pod prysznic po opalaniu jest również cennym produktem, po powrocie do życia codziennego, gdy chcemy zachować jak najdłużej ładną opaleniznę, będącą pamiątką naszego wypoczynku.

Sposób użycia: Delikatnie rozprowadź niewielką ilość preparatu, na zwilżoną skórę ciała. Podczas kąpieli zaleca się stosowanie letniej wody ( gorąca woda przyspiesza proces złuszczania naskórka).

Charakterystyczne składniki aktywne: ekstrakt z Orzecha, ekstrakt z Marchwi, aminokwasy z Owsa, aktywator opalenizny: Tyrozyna + białko Ryżowe.

Dostawa
Poczta Polska
11,00 zł

DHL
15,00 zł

Bezpłatnie
przy zamówieniach powyżej 300 zł

Odbiór w sklepie

Warunki dostawy
około 2 dni

Wypróbuj również …