L'Erbolario Solare ochronne serum do twarzy przed i po opalaniu przeciw oznakom starzenia 28 ml Powiększ

W słońcu i na zewnątrz

L'Erbolario Solare ochronne serum do twarzy przed i po opalaniu przeciw oznakom starzenia 28 ml

086.950

Nowość

134,00 zł

Więcej informacji

z ekstraktem z Arbuza Kalahari i olejem Amarantusowym

Zabieg z innowacyjną podwójną funkcją. Niezwykle skuteczny PRZED OPALANIEM, aby przygotować skórę i bez obaw korzystać z promieni słonecznych, PO OPALNIU, aby zregenerować odpowiednio skórę po ekspozycji słonecznej. Bogactwo aktywnych składników roślinnych o właściwościach przeciwutleniających i ochronnych, w tym olej i ekstrakt Amarantusowy oraz olej z pestek Arbuza Kalahari, skutecznie hamują produkcję wolnych rodników, czyli głównej przyczyny odpowiedzialnej za przedwczesne starzenie się skóry. Dzięki temu Twoja skóra będzie odświeżona, a obecności substancji aktywującej opaleniznę zawartej w kwasie Aminowym i kompleksach lipidowych sprawi, że opalenizna będzie jeszcze bardziej intensywna.

Sposób użycia: za pomocą zakraplacza, nanieś niewielką ilość produktu na opuszki palców i rozprowadź okrężnymi ruchami na twarz i dekolt. Stosuj go rano (przed opalaniem) i wieczorem.

Charakterystyczne składniki aktywne: olej Amarantusowy, ekstrakt z Arbuza Kalahari, oliwa z Oliwek, olej z Otrębów Ryżowych, ekstrakt z liści Opuncji, Poliglycerol, hydrolizat z białka: Pszenicy, Soi, Owsa i Kukurydzy, hydrokysprolina z Marchwi, witamina E z nasion Soi, substancja aktywująca opaleniznę kwas Aminowy i kompleksy lipidowe.

Dostawa
Poczta Polska
11,00 zł

DHL
15,00 zł

Bezpłatnie
przy zamówieniach powyżej 300 zł

Odbiór w sklepie

Warunki dostawy
około 2 dni

Wypróbuj również …