Ortensia Perfumy do patyczków zapachowych (dyfuzor), 125 ml Powiększ

Ortensia

Ortensia Perfumy do patyczków zapachowych (dyfuzor), 125 ml

081.767

Nowość

119,00 zł

O produkcie

Skoncentrowana symfonia zapachów, skrywająca w sobie uwodzicielskie i fascynujące nuty hortensji. Wystarczy zanurzyć ratanowe patyczki w tej pachnącej substancji, aby wyrafinowany, subtelny zapach roztoczył swoją magię w pomieszczeniu. Perfumy do wnętrz zachwycają nie tylko przepięknym zapachem, ale także eleganckim i wytwornym opakowaniem!
 

Sposób użycia

Zanurz patyczki w perfumowanym roztworze po uprzednim zdjęciu korka i ustawieniu cylindra znajdującego się w opakowaniu. Aby odświeżyć zapach, odwracaj systematycznie patyczki ratanowe po przetarciu szmatką ich suchych końcówek. Pozwoli to uniknąć gromadzenia się kurzu na dnie opakowania

Ostrzeżenie: Produkt łatwopalny. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia lub innych źródeł zapłonu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zapoznaj się z etykietą przed użyciem.

Przeczytać etykietę przed użyciem. Niebezpieczeństwo: łatwopalna ciecz i opary. Powoduje silne podrażnienie oczu.  Trzymać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia lub innych źródeł zapłonu. Zakaz palenia. Trzymać z dala od dzieci. Produkt/pojemnik należy zutylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.

Dostawa
Paczkomat InPost
15,00 zł

DHL
18,00 zł

Poczta Polska
20,00 zł

Bezpłatnie
przy zamówieniach powyżej 300 zł

Odbiór w sklepie

Warunki dostawy
2-3 dni robocze

Wypróbuj również …