L’Erbolario Irys żel pod prysznic, 250 ml Powiększ

Irys

L’Erbolario Irys żel pod prysznic, 250 ml

036.725

Nowość

55,00 zł

Więcej informacji

Pozwól okryć się tą miękką i lekką pianką oraz daj się ponieść emocjom delikatnych i niepowtarzalnych nut irysa! Cudownie na nowo odkrywać właściwości tego wyjątkowego kwiatu, który znany był już w starożytności. Urok irysa, kiedyś kojarzonego z magicznym kwiatem, teraz znany jako roślina dająca efektywne rezultaty w kosmetologii. Pianka wzbogacona dodatkowo w aminokwasy pszenicy i hydrolizowane białko słodkich migdałów zapewniają bardzo delikatne oczyszczanie skóry, natomiast ekstrakt z irysa i prawoślazu zapewniają niezwykłą miękkość, ochronę, a także uczucie orzeźwienia. Po kąpieli z przyjemnością odkryjesz, że Twoja skóra jest gładsza niż kiedykolwiek!

Sposób użycia: Dwie lub trzy nakrętki produktu dolej do kąpieli wodnej lub nanieś na gąbkę lub bezpośrednio na skórę. Pachnąca aksamitna pianka, pokryje Cię zapachem zmysłowych nut irysa.

Charakterystyczne składniki aktywne: aminokwasy pszenicy, hydrolizowane białko słodkich migdałów, substancje powierzchniowo czynne oleju ze słodkich migdałów, ekstrakt z irysa, ekstrakt z prawoślazu.

Dostawa
Poczta Polska
11,00 zł

DHL
15,00 zł

Bezpłatnie
przy zamówieniach powyżej 300 zł

Odbiór w sklepie

Warunki dostawy
około 2 dni

Wypróbuj również …