Rabat -30% Indaco Perfumy do patyczków zapachowych (dyfuzor), 200ml Powiększ

Indaco

Indaco Perfumy do patyczków zapachowych (dyfuzor), 200ml

081.007

Nowość

93,80 zł

134,00 zł

Rabat -30%

Więcej informacji

Już dziś zamknij oczy i odzyskaj naturalne dobre samopoczucie, które dzięki tym niezwykłym perfumom do wnętrz z ratanowymi patyczkami. Stanie się to niezwykle proste i przyjemne. Ciesz się chwilą niczym niezmąconego spokoju. Zanurz drewnienie patyczki w pachnącym roztworze, a delikatny zapach Indaco rozprzestrzeni się w Twoim otoczeniu i będzie towarzyszył Ci każdego dnia.

Sposób użycia

Zdejmij zakrętkę i zanurz ratanowe patyczki w pachnącym roztworze. Aby przedłużyć trwałość, regularnie obracaj drewniane patyczki.

Przeczytać etykietę przed użyciem. Niebezpieczeństwo: łatwopalna ciecz i opary. Powoduje silne podrażnienie oczu. Może powodować reakcję alergiczną. Trzymać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia lub innych źródeł zapłonu. Zakaz palenia. Trzymać z dala od dzieci. Produkt/pojemnik należy zutylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Zawiera: linalol, salicylan benzylu, lilial, kumarynę, alpha-isomethyl ionone, geraniol, limonene. Może powodować reakcję alergiczną w kontakcie ze skórą.

Dostawa
Paczkomat InPost
13,00 zł

DHL
15,00 zł

Poczta Polska
17,00 zł

Bezpłatnie
przy zamówieniach powyżej 300 zł

Odbiór w sklepie

Warunki dostawy
około 2 dni

Wypróbuj również …