Frangipani

Frangipani Perfumy do patyczków zapachowych (dyfuzor), 125ml

081.017

Nowość

119,00 zł

Więcej informacji

Hipnotyzująca opowieść o pięknie egzotycznej natury odtworzona w zapachu. Zamknięte w eleganckim flakonie, barwionym na mnóstwo odcieni płatków frangipani, te perfumy do wnętrz wypełnią przestrzeń Twojego domu wyjątkową, relaksującą atmosferą. Rozpieszczające zmysły nuty kwiatów frangipani łączą się z ciepłymi i otulającymi akordami drzewa cedrowego i ambry tworząc upajającą, pełną słodkich, tropikalnych akcentów kompozycję. Flakon zostanie idealną ozdobą zapachową do wystroju domu, zapewniając harmonię w każdym pomieszczeniu.

Sposób użycia 

Zdejmij zakrętkę, umieść kapsułkę na szyjce butelki i zanurz w niej drewniane patyczki. Aby odświeżyć zapach, odwracaj systematycznie patyczki ratanowe po przetarciu szmatką ich suchych końcówek. Pozwoli to uniknąć gromadzenia się kurzu na dnie opakowania.

Przeczytać etykietę przed użyciem. Niebezpieczeństwo: łatwopalna ciecz i opary. Powoduje silne podrażnienie oczu.  Trzymać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia lub innych źródeł zapłonu. Zakaz palenia. Trzymać z dala od dzieci. Produkt/pojemnik należy zutylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Zawiera: hydroxycitronellal, linalool. Może powodować reakcję alergiczną w kontakcie ze skórą.

Dostawa
Paczkomat InPost
13,00 zł

DHL
15,00 zł

Poczta Polska
17,00 zł

Bezpłatnie
przy zamówieniach powyżej 300 zł

Odbiór w sklepie

Warunki dostawy
około 2 dni

Wypróbuj również …