Foglie di Tè

Foglie di Tè Perfumy do patyczków zapachowych (dyfuzor), 200 ml

081.021

Nowość

149,00 zł

O produkcie

Musujący, świeży i długotrwały zapach do domu, inspirowany niezwykle bogatym smakiem i aromatem wyśmienitej herbaty Oolong. Kompozycja zapachowa o nutach rześkich cytrusów, aromatycznej werbeny i mięty nadwodnej, a także złożonym zapachu "smoczej" herbaty Oolong o cierpkich, zielonych i mlecznych niuansach wprowadzi do Twojego domu relaksujący nastrój. Orzeżwia oraz napełnia energią i radością niczym filiżanka gorącej, aromatycznej herbaty!

Sposób użycia 

Zdejmij zakrętkę, umieść kapsułkę na szyjce butelki i zanurz w niej drewniane patyczki. Aby odświeżyć zapach, odwracaj systematycznie patyczki ratanowe po przetarciu szmatką ich suchych końcówek. Pozwoli to uniknąć gromadzenia się kurzu na dnie opakowania.

Przeczytać etykietę przed użyciem. Niebezpieczeństwo: łatwopalna ciecz i opary. Powoduje silne podrażnienie oczu.  Trzymać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia lub innych źródeł zapłonu. Zakaz palenia. Trzymać z dala od dzieci. Produkt/pojemnik należy zutylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Zawiera: hydroxycitronellal, linalool. Może powodować reakcję alergiczną w kontakcie ze skórą.

Dostawa
Paczkomat InPost
15,00 zł

DHL
18,00 zł

Poczta Polska
20,00 zł

Bezpłatnie
przy zamówieniach powyżej 300 zł

Odbiór w sklepie

Warunki dostawy
2-3 dni robocze

Wypróbuj również …