New! Foglie di Tè Perfumy do patyczków zapachowych (dyfuzor), 200 ml Powiększ

Foglie di Tè

Foglie di Tè Perfumy do patyczków zapachowych (dyfuzor), 200 ml

081.021

Nowość

134,00 zł

Więcej informacji

Musujący, świeży i długotrwały zapach do domu, inspirowany niezwykle bogatym smakiem i aromatem wyśmienitej herbaty Oolong. Kompozycja zapachowa o nutach rześkich cytrusów, aromatycznej werbeny i mięty nadwodnej, a także złożonym zapachu "smoczej" herbaty Oolong o cierpkich, zielonych i mlecznych niuansach wprowadzi do Twojego domu relaksujący nastrój. Orzeżwia oraz napełnia energią i radością niczym filiżanka gorącej, aromatycznej herbaty!

Sposób użycia 

Zdejmij zakrętkę, umieść kapsułkę na szyjce butelki i zanurz w niej drewniane patyczki. Aby odświeżyć zapach, odwracaj systematycznie patyczki ratanowe po przetarciu szmatką ich suchych końcówek. Pozwoli to uniknąć gromadzenia się kurzu na dnie opakowania.

Przeczytać etykietę przed użyciem. Niebezpieczeństwo: łatwopalna ciecz i opary. Powoduje silne podrażnienie oczu.  Trzymać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia lub innych źródeł zapłonu. Zakaz palenia. Trzymać z dala od dzieci. Produkt/pojemnik należy zutylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Zawiera: hydroxycitronellal, linalool. Może powodować reakcję alergiczną w kontakcie ze skórą.

Dostawa
Paczkomat InPost
13,00 zł

DHL
15,00 zł

Poczta Polska
17,00 zł

Bezpłatnie
przy zamówieniach powyżej 300 zł

Odbiór w sklepie

Warunki dostawy
około 2 dni

Wypróbuj również …