Rabat -25% Camelia Perfumy do patyczków zapachowych (dyfuzor), 125ml Powiększ

Camelia

Camelia Perfumy do patyczków zapachowych (dyfuzor), 125ml

081.831

Nowość

81,75 zł

109,00 zł

Rabat -25%

Więcej informacji

Uwodzicielski i harmonijny zapach o łagodnych egzotycznych nutach, rozprzestrzeni się w mieszkaniu lub w miejscu pracy po zanurzeniu patyczków ratanowych w perfumowanym roztworze zawartym w szklanym flakonie. Wyrafinowany zapach kamelii zostanie natychmiast doceniony! Uwadze nie umknie również piękny dyfuzor, dzięki skromnej elegancji, która optymalnie połączy się z gustownym umeblowaniem waszego mieszkania.

Sposób użycia

Zanurz patyczki w perfumowanym roztworze po uprzednim zdjęciu korka i ustawieniu cylindra znajdującego się w opakowaniu. Aby odświeżyć zapach, odwracaj systematycznie patyczki ratanowe po przetarciu szmatką ich suchych końcówek. Pozwoli to uniknąć gromadzenia się kurzu na dnie opakowania

Przeczytać etykietę przed użyciem. Niebezpieczeństwo: łatwopalna ciecz i opary. Powoduje silne podrażnienie oczu.  Trzymać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia lub innych źródeł zapłonu. Zakaz palenia. Trzymać z dala od dzieci. Produkt/pojemnik należy zutylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Zawiera: hydroxycitronellal, kumarynę, geranyl acetate. Może powodować reakcję alergiczną w kontakcie ze skórą.

Dostawa
Poczta Polska
17,00 zł

DHL
15,00 zł

Bezpłatnie
przy zamówieniach powyżej 300 zł

Odbiór w sklepie

Warunki dostawy
około 2 dni

Wypróbuj również …