3 Rosa

3 Rosa Perfumy do patyczków zapachowych (dyfuzor), 200 ml

081.020

Nowość

134,00 zł

Więcej informacji

Świeży i romantyczny zapach do wnętrz, oparty na nutach delikatnych i kruchych płatków róży majowej, różowego pieprzu i słodkiej malwy. Intrygując połączeniem subtelnych, kwiatowych, rześkich i pudrowych akordów, stworzy niezwykle przytulną i relaksującą atmosferę w każdym pomieszczeniu w domu, podczas gdy elegancki różowy flakon z matowego szkła zostanie idealną ozdobą. Wystarczy tylko zanurzyć rattanowe patyczki w aromatycznym płynie, żeby wyjątkowa kompozycja zapachowa natychmiast rozpowszechniła się w powietrzu. 

Sposób użycia 

Zdejmij zakrętkę, umieść kapsułkę na szyjce butelki i zanurz w niej drewniane patyczki. Aby odświeżyć zapach, odwracaj systematycznie patyczki ratanowe po przetarciu szmatką ich suchych końcówek. Pozwoli to uniknąć gromadzenia się kurzu na dnie opakowania.

Przeczytać etykietę przed użyciem. Niebezpieczeństwo: łatwopalna ciecz i opary. Powoduje silne podrażnienie oczu.  Trzymać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia lub innych źródeł zapłonu. Zakaz palenia. Trzymać z dala od dzieci. Produkt/pojemnik należy zutylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Zawiera: hydroxycitronellal, linalool. Może powodować reakcję alergiczną w kontakcie ze skórą.

Dostawa
Paczkomat InPost
13,00 zł

DHL
15,00 zł

Poczta Polska
17,00 zł

Bezpłatnie
przy zamówieniach powyżej 300 zł

Odbiór w sklepie

Warunki dostawy
około 2 dni

Wypróbuj również …