Rabat -25% L'Erbolario Hortensja pianka do kąpieli, 50ml Powiększ

Ortensia/Hortensja

L'Erbolario Hortensja pianka do kąpieli, 50ml

036.955

Nowość

15,00 zł

20,00 zł

Rabat -25%

Więcej informacji

Ekstrakt z hortensji posiada właściwości ochronne i skutecznie neutralizujące wolne rodniki, dzięki czemu zapewnia optymalne nawilżenie i naturalną równowagę nawet najbardziej delikatnej skórze. Nie bez powodu botaniczną nazwą tego wyjątkowego kwiatu jest Hydrangea, pochodząca od greckiego terminu hydor (woda) i aggeion (naczynie ze względu na kształt kapsuł zawierających nasiona przypominające drobne bukłaki wody). Preparaty na bazie ekstraktu z hortensji potrafią skutecznie zatrzymywać i utrzymywać wodę w naskórku.

Teraz nie musisz rezygnować z ulubionych długich lub częstych kąpieli, ponieważ ten produkt nie tylko oczyszcza, ale także chroni skórę przed przesuszenie, dzięki zawartości substancji powierzchniowo czynnych z aminokwasów owsa i hydrolizatu białka ryżu, które otulają skórę niewidoczną warstwą ochronną.

Sposób użycia: Nanieś niewielką ilość preparatu na gąbkę lub dodać bezpośrednio do wody, wytwarzająca się aksamitna pianka o subtelnym zapachu kwiatu Hortensji dokładnie oczyści skórę, nie naruszając płaszcza hydrolipidowego skóry.

Charakterystyczne składniki aktywne: ekstrakt z korzeni hortensji, substancje powierzchniowo czynne z aminokwasów owsa, hydrolizat białka ryżu.

Dostawa
Poczta Polska
11,00 zł

DHL
15,00 zł

Bezpłatnie
przy zamówieniach powyżej 300 zł

Odbiór w sklepie

Warunki dostawy
około 2 dni

Wypróbuj również …