L'Erbolario Kwas Hialuronowy oczyszczający mus do mycia twarzy 150 ml Powiększ

Kwas hialuronowy / Acido Ialuronico

L'Erbolario Kwas Hialuronowy oczyszczający mus do mycia twarzy 150 ml

002.470

Nowość

106,00 zł

Więcej informacji

Od dziś, w dążeniu do piękna i młodości, skóra twarzy może liczyć na produkt naturalne o wyjątkowych właściwościach nawet podczas oczyszczania. Dział Badawczy L’Erbolario opracował skuteczną formułę na bazie składników roślinnych o zaawansowanej skuteczności, wykorzystując sprawdzone tradycyjne receptury pielęgnacyjne. Innowacyjny mus do oczyszczania z kwasem hialuronowym o trzech różnych masach cząsteczkowych działa na różnych poziomach naskórka wykazując potrójne działanie:

- tworzy niewidzialną powłokę ochronną na powierzchni skóry zmniejszając TEWL ( przeznaskórkową utratę wody z naskórka)

- intensywnie nawilża

- wspomaga fizjologiczną produkcję kolagenu „białka młodości”

Dodatkowo delikatna, aksamitna formuła pianki posiada bardzo łagodne właściwości oczyszczające dzięki obecności kompleksu białka pszenicy z substancją powierzchniowo czynną z kokosa. Stosowana codziennie gwarantuje dokładnie oczyszczoną, nawilżoną i jędrną skórę każdego dnia.

Ekologiczne opakowanie bez propergolu.

Sposób użycia: Nanieść produkt w ilości odpowiadającej wielkości orzecha włoskiego na skórę twarzy i szyi, wykonaj delikatny masaż a następnie spłucz wodą.


Charakterystyczne substancje czynne: kwas hialuronowy o niskiej, średniej i wysokiej masie cząsteczkowej, substancja powierzchniowo czynna z aminokwasów pszenicy i kokosa.

Dostawa
Poczta Polska
11,00 zł

DHL
15,00 zł

Bezpłatnie
przy zamówieniach powyżej 300 zł

Odbiór w sklepie

Warunki dostawy
około 2 dni

Wypróbuj również …