Ginepro Nero Perfumy do patyczków zapachowych (dyfuzor), 125ml Powiększ

Ginepro Nero

Ginepro Nero Perfumy do patyczków zapachowych (dyfuzor), 125ml

081.186

Nowość

134,00 zł

O produkcie

Tak jak energiczny śródziemnomorski taniec, który opanowuje zmysły oraz serce, ten zapach z wdziękiem przeniknie pomieszczenia, które najbardziej kochasz, ożywiając atmosferę oraz wzmacniając samopoczucie. Po prostu zamocz ratanowe patyczki w pachnącym płynie, a zapach czarnego jałowca o cytrusowych i leśnych nutach natychmiast rozprzestrzeni się w powietrzu, zapewniając długotrwałą świeżość w Twoich pomieszczeniach.

Sposób użycia

Zanurz patyczki w perfumowanym roztworze po uprzednim zdjęciu korka i ustawieniu cylindra znajdującego się w opakowaniu. Aby odświeżyć zapach, odwracaj systematycznie patyczki ratanowe po przetarciu szmatką ich suchych końcówek. Pozwoli to uniknąć gromadzenia się kurzu na dnie opakowania

Przeczytać etykietę przed użyciem. Niebezpieczeństwo: łatwopalna ciecz i opary. Powoduje silne podrażnienie oczu.  Trzymać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia lub innych źródeł zapłonu. Zakaz palenia. Trzymać z dala od dzieci. Produkt/pojemnik należy zutylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Zawiera: hydroxycitronellal, linalool. Może powodować reakcję alergiczną w kontakcie ze skórą.

Dostawa
Paczkomat InPost
15,00 zł

DHL
18,00 zł

Poczta Polska
20,00 zł

Bezpłatnie
przy zamówieniach powyżej 300 zł

Odbiór w sklepie

Warunki dostawy
2-3 dni robocze

Wypróbuj również …