Ginepro Nero perfumy do patyczków zapachowych (dyfuzor), 125ml Powiększ

Ginepro Nero

Ginepro Nero perfumy do patyczków zapachowych (dyfuzor), 125ml

081.186

Nowość

126,00 zł

Więcej informacji

Tak jak energiczny śródziemnomorski taniec, który opanowuje zmysły oraz serce, ten zapach z wdziękiem przeniknie pomieszczenia, które najbardziej kochasz, ożywiając atmosferę oraz wzmacniając samopoczucie. Po prostu zamocz ratanowe patyczki w pachnącym płynie, a zapach czarnego jałowca o cytrusowych i leśnych nutach natychmiast rozprzestrzeni się w powietrzu, zapewniając długotrwałą świeżość w Twoich pomieszczeniach.

Sposób użycia

Zanurz patyczki w perfumowanym roztworze po uprzednim zdjęciu korka i ustawieniu cylindra znajdującego się w opakowaniu. Aby odświeżyć zapach, odwracaj systematycznie patyczki ratanowe po przetarciu szmatką ich suchych końcówek. Pozwoli to uniknąć gromadzenia się kurzu na dnie opakowania

Przeczytać etykietę przed użyciem. Niebezpieczeństwo: łatwopalna ciecz i opary. Powoduje silne podrażnienie oczu.  Trzymać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia lub innych źródeł zapłonu. Zakaz palenia. Trzymać z dala od dzieci. Produkt/pojemnik należy zutylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Zawiera: hydroxycitronellal, linalool. Może powodować reakcję alergiczną w kontakcie ze skórą.

Dostawa
Poczta Polska
17,00 zł

DHL
15,00 zł

Bezpłatnie
przy zamówieniach powyżej 300 zł

Odbiór w sklepie

Warunki dostawy
około 2 dni

Wypróbuj również …