Zapachy do wnętrz

Vaniglia Perfumy do patyczków zapachowych (dyfuzor), 200 ml

081.022

Nowość

134,00 zł

Więcej informacji

Słodkie, delikatne i otulające perfumy do wnętrz, inspirowane najsłynniejszym afrodyzjakiem w świecie perfumeryjnym  – wanilią. Elegancka kompozycja zapachowa wzbogacona w ciepły, otulający akord wanilii, heliotropu i piżma zamieni każde wnętrze w Twoim domu w prawdziwą oazę spokoju i przyjemności. Wystarczy tylko zanurzyć rattanowe patyczki w aromatycznym płynie, żeby wyjątkowy zapach natychmiast rozpowszechnił się w powietrzu, zapewniając wyjątkowo przytulną i luksusową atmosferę. 

Sposób użycia 

Zdejmij zakrętkę, umieść kapsułkę na szyjce butelki i zanurz w niej drewniane patyczki. Aby odświeżyć zapach, odwracaj systematycznie patyczki ratanowe po przetarciu szmatką ich suchych końcówek. Pozwoli to uniknąć gromadzenia się kurzu na dnie opakowania.

Przeczytać etykietę przed użyciem. Niebezpieczeństwo: łatwopalna ciecz i opary. Powoduje silne podrażnienie oczu.  Trzymać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia lub innych źródeł zapłonu. Zakaz palenia. Trzymać z dala od dzieci. Produkt/pojemnik należy zutylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Zawiera: hydroxycitronellal, linalool. Może powodować reakcję alergiczną w kontakcie ze skórą.

Dostawa
Paczkomat InPost
13,00 zł

DHL
15,00 zł

Poczta Polska
17,00 zł

Bezpłatnie
przy zamówieniach powyżej 300 zł

Odbiór w sklepie

Warunki dostawy
około 2 dni

Wypróbuj również …