BOTANICZNY KALENDARZ

Pierwszy kalendarz L'Erbolario, z przepięknymi grafikami Franco Testa, powstał w 1995 roku. Na kartkach naszych kalendarzy szczegóły są tak precyzyjne, a pociągnięcia pędzla są tak cudownie dokładne, że prawie wydaje się, że kwiaty kwitną na kartach, a ptaki ożywają i odlatują ku niebu. Od 2019 roku, rolę twórcy pięknych grafik na stronach naszych kalendarzy, przejął niezwykle utalentowany ilustrator - Alfonso Goi, który we wspaniały sposób kontynuuje dzieło Franco Testa. Od 1995 roku nasze kalendarze, zaczynały być coraz bardziej znane, by stać się w końcu dziełem, pożądanym przez kolekcjonerów, pasjonatów sztuki i przyrody. Stały się niekwestionowanym znakiem rozpoznawczym L'Erbolario.

W PREZENCIE do każdego zakupu otrzymasz botaniczny Kalendarz ścienny 2024 a do zakupów za min. 200zł dołożymy kalendarz kieszonkowy z grafiką z nowej kolekcji Alba in Asia lub Notte a Tangeri.*

* Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów. Obowiązuje on-line oraz w sklepach stacjonarnych L'Erbolario na terenie Polski. Każdy Klient może skorzystać z bezpłatnego kalendarza max. 3 razy w trakcie trwania akcji. Ilości kalendarzy nie można zwiększyć. Można usunąć je z koszyka. Wzór kalendarza kieszonkowego jest dołączany losowo.