Kwas hialuronowy dla mężczyzn.

Poznaj Acido Ialuronico per Lui.

Nowa kolekcja dedykowana męskiemu pięknu! Idealna do każdego rodzaju skóry i włosów, idealna do wszystkich potrzeb na każdym etapie pielęgnacji. Acido Ialuronico per Lui to 7 produktów na każdy krok rytuału piękna twarzy, brody, ciała i włosów.

Kosmetyki do twarzy i do brody

Acido Ialuronico per Lui to kompletna i skuteczna oraz prosta i praktyczna linia, przeznaczona dla mężczyzn, którzy lubią dbać o swój wygląd każdego dnia, w najmniejszych szczegółach. Najważniejszym składnikiem linii jest fragmentaryzowany 3-cząsteczkowy kwas hialuronowy, który dociera do głębokich warstw skóry gwarantując wypełnienie zmarszczek, wygładzenie i nawilżenie. Formuły wzbogaciliśmy o naturalne oleje i składniki roślinne m.in. fermentowane ekstrakty z mirtu i liści pistacji lenticus, naturalny kwas bursztynowy czy marokański olej arganowy. Gamę produktów uzupełniliśmy o pielęgnację brodaczy! Oprócz Multifunkcyjnego balsamu do brody, twarzy i włosów, możesz wybrać również naturalną kostkę myjącą dzięki której mycie brody i twarzy stanie się przyjemnością!

3 cząsteczkowy kwas hialuronowy 

Naturalne formuły wszystkich produktów Acido Ialuronico per Lui opierają się na najlepiej wyselekcjonowanych składnikach aktywnych, idealnych do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów mężczyzn. Skuteczność zapewnia innowacyjne połączenie składników.
Poznaj najważniejsze z nich:

KWAS HIALURONOWY O 3 MASACH CZĄSTECZKOWYCH

Doskonały składnik naturalny z fermentacji pszenicy, który zapewnia intensywne działanie nawilżające, przeciwstarzeniowe i zmiękczające, na 3 poziomach skóry. Działa silnie przeciwstarzeniowo i zatrzymuje wodę w naskórku. 

ULTRA-WYPEŁNIAJĄCA CZĄSTECZKA KWASU HIALURONOWEGO

Jest to super cząsteczka, która ogranicza rozpad kolagenu i chroni skórę właściwą przed wolnymi rodnikami. Wypełnia zmarszczki i zapewnia jędrność skórze dojrzałej. Jest to innowacyjny składnik, którego coraz częściej używamy w formułach naszych produktów, aby były jeszcze bardziej skuteczne!

KWAS BURSZTYNOWY

W 100% naturalny, ma działanie regulujące wydzielanie sebum, doskonale minimalizuje błyszczenie się skóry i wspomaga naturalną odnowę komórkową. Odnajdziesz go w kremie do twarzy i szybko wchłaniającym się kremie do rąk.

FERMENTOWANY EKSTRAKT Z MIRTU I LIŚCI PISTACJI LENTICUS

Oba super składniki naturalne pochodzące z Sardynii. Zachowują  naturalny film hydrolipidowy skóry i chronią ją przed podrażnieniami i negatywnym działaniem czynników środowiskowych. To właśnie one obok kwasu hialuronowego są sercem naszej nowej gamy pielęgnacyjnej dla mężczyzn. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ