Poznaj nową linię perfumowaną, dzięki której przeniesiesz się na egzotyczną wyspę!

Chodźmy! Tutaj zaczyna się podróż zmysłów...

Orzech kokosowy - samo wypowiedzenie tego słowa jest przyjemne i od razu zabiera nasze myśli daleko…Nasz umysł wyobraża sobie bilety w jedną stronę do miejsc ukrytych w sercu oceanu, gdzie istnieją tylko nieskończone połacie białego piasku i zatoki o tysiącu odcieni błękitu.Jego niebiański zapach przenika nasze zmysły i czaruje, docierając do nas jeszcze przed tym wspaniałym orzechem, który rośnie w cieniu majestatycznej palmy kokosowej - Cocos nucifera - bardzo popularnej rośliny w tropikalnych strefach klimatycznych, takich jak Ameryka Środkowa, Indie i Afryka.

Z bogatego w dobroczynne właściwości białego miąższu Laboratoria L’Erbolario pozyskały dwa cudowne składniki aktywne dla piękna skóry i włosów: ekstrakt z kokosa o działaniu odżywczym i nawilżającym oraz odświeżający i zmiękczający destylat kokosowy. Oba pochodzą z dojrzałych kokosów, czyli naturalnie opadających na ziemię, zbieranych przez drobnych właścicieli ziemskich w rejonie Ghany. Podczas gdy my otrzymujemy ekologiczny i sprawiedliwy handel Fair Trade olejem kokosowym z pierwszego tłoczenia ze społeczności rolniczych na wyspach filipińskich. L’Erbolario wita lato kokosem, nową linią perfumowaną, która oddaje cały kosmetyczny i zapachowy potencjał jednego z najbardziej znanych egzotycznych owoców na świecie.

W 99,9% czysty - wzbogacony witaminą E z soi.

OLEJ KOKOSOWY  z pierwszego tłoczenia!

Ekologiczny i sprawiedliwy handel

Nasz olej kokosowy pochodzi od społeczności rolniczych wysp filipińskich.

Sześć wyjątkowych produktów – Woda perfumowana UNISEX o pojemności 50ml i 15ml, Szampon w kostce, Wygładzający krem ​​do ciała, Krem ​​do mycia ciała, marzycielskie Masło do ust oraz organiczny Olej kokosowy z pierwszego tłoczenia zgodny z zasadami Fair Trade – dostępnych w małych rozmiarach, dzięki czemu możesz je zabrać ze sobą wszędzie w mieście i na wakacjach. Ale przede wszystkim po to, by przypomnieć nam, że prawdziwa podróż zaczyna się od naszych zmysłów...

Ekologiczne opakowania!

- butelki z plastiku z recyklingu

- tuby wytworzone w całości z trzciny cukrowej - odnawialnego źródła roślinnego

- szkło i stal = materiały nadające się do recyklingu

- pojemności idealne w podróży!