NOWOŚĆ! Niezwykłe właściwości organicznego oleju konopnego w linii do pielęgnacji twarzy 'La Canapa'

Prosto z laboratorium L'Erbolario, nowa linia do pielęgnacji twarzy z organicznym olejem z nasion konopi, która przywróci blask, jędrność i piękno Twojej skórze.

Jeżeli Twoja skóra jest matowa i pozbawiona blasku, odczuwasz utratę jędrności i elastyczności oraz każdego dnia zmagasz się ze stresem środowiskowym - te produkty są dla Ciebie. Organiczna linia La Canapa certyfikowana przez COSMOS ORGANIC to 3 produkty - zabiegi na twarz na dzień i na noc, które w swojej formule zawierają dwa niesamowite składniki: organiczny olej z nasion konopi pozyskiwany z  tłoczenia na zimno, bogaty w wielonienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3, Omega-6, Omega-9 i witaminę E, który pomaga zachować idealne nawilżenie i odżywienie skóry oraz innowacyjny bio-płynny ekstrakt z nasion konopi o niezrównanej mocy przeciw odwadniającej, uelastyczniającej i łagodzącej.

Tysiąc i jedna właściwości konopi...

Wiele osób uważa, że ​​konopie to jedna z najstarszych roślin na naszej planecie: w rzeczywistości uprawiano je ponad 10 000 lat temu w Azji, w regionie dzisiejszego Tajwanu. Ich tysiącletnia historia nie jest zaskakująca, biorąc pod uwagę, że roślina ta zawsze była źródłem pożywienia i włókien tekstylnych, oferując niezliczone możliwości zastosowania: od surowego materiału po linę, od płótna po papier i wiele więcej. Istnieją dwa interesujące fakty, które wskazują na to, jak niesamowicie wszechstronna jest ta roślina: liny i żagle karaweli Krzysztofa Kolumba zostały wykonane z włókna konopnego, a Deklaracja Niepodległości i Konstytucja Stanów Zjednoczonych były napisane na papierze konopnym. Ale nawet jeśli mowa o dobrym samopoczuciu, roślina ta jest znana od czasów starożytnych jako doskonały naturalny środek stosowany w tradycyjnej medycynie ajurwedyjskiej i chińskiej, a szczególnie ceniony za dobroczynny olej otrzymywany z jej nasion.

La Canapa

Nowa linia fitokosmetyków L'Erbolario została specjalnie opracowana i doskonale spełnia specyficzne potrzeby zestresowanej skóry. Jakie skuteczne korzyści dają te formuły Twojej skórze? Utrzymując ją nawilżoną, gładką i promienną. Uelastyczniają i działają przeciwstarzeniowo. Doskonale regenerują i oczyszczają. 

Poznaj je wszystkie!