2020 rokiem wspaniałych nagród dla firmy L'Erbolario!

Utrzymanie wysokiej jakości zakupów w każdym ze sklepów L'Erbolario, zawsze było jednym z najważniejszych celów marki. Każdy element wizyty w L'Erbolario ma ogromne znaczenie - wysoka jakość naturalnych produktów z ekologicznych upraw, profesjonalizm i życzliwość personelu sklepów, bezpłatne próbki produktów, wspaniałe pakowanie prezentów w ozdobne pudełka z wełną drzewną i pachnącym pot-pourri, kolekcjonerskie Kalendarze i wiele więcej.

Ciężka praca sprawia, że każdy Klient czuje się częścią świata L'Erbolario, dzięki czemu najsłynniejsza włoska marka kosmetyków naturalnych znowu zwyciężyła...i to trzykrotnie! Dlatego jesteśmy zaszczyceni mogąc przekazać Wam informację, o zdobyciu przez firmę L'Erbolario trzech prestiżowych nagród.

Zacznijmy od złotego medalu! Po raz piąty z rzędu Niemiecki Instytut Jakości ITQF przyznał L'Erbolario tytuł: „Najlepsi we Włoszech - Mistrzowie Usług 2021” w sektorze Sklepów zielarskich i wellness pod jedną marką. Chwilę później ogłoszono niesamowite, podwójne zwycięstwo! L'Erbolario otrzymało tytuł Marki Roku 2020/2021 w kategorii Sklepy zielarskie - wellness, zarówno jako sklep stacjonarny, jak i jako sklep internetowy.

BRAWO!