Dostawa

Zamówiony towar dostarczany jest w terminach określonych na stronach Sklepu (na terenie Polski) za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej, możliwy jest także odbiór osobisty pod adresami wskazanymi na stronie Sklepu. Przed potwierdzeniem odbioru towaru (od kuriera, na Poczcie), Klient zobowiązany jest do sprawdzenia czy przesyłka nie nosi znamion uszkodzenia. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości, prosimy nie odbierać przesyłki oraz w obecności kuriera sporządzić protokół szkody i pilnie skontaktować się ze Sprzedającym.

Paczki staramy się przygotować maksymalnie w ciągu 4 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty. W okresie świątecznym i/lub wzmożonych zamówień, czas ten może się nieznacznie wydłużyć. Prosimy o wyrozumiałość. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa przesyłki dotarły jak najszybciej.

Wyboru opcji dostawy oraz płatności mogą dokonać Państwo w dalszych krokach procesu zamawiania, po potwierdzeniu zamówienia.

Odbiór osobisty

Zachęcamy do skorzystania z wyboru opcji "Odbiór osobisty". Do czasu oficjalnego otwarcia nowego salonu L'Erbolario w Fabryce Norblina, ul. Żelazna 51/53, 00-841 Warszawa, zamówienia można odbierać w następujących punktach:

Sklep L'Erbolario w Fabryce Norblina 

Sklep L'Erbolario w Fabryce Norblina, ul. Żelazna 51/53, 00-841 Warszawa
czynne: poniedziałek-sobota 10:00-20:00, niedziela handlowa 10.00-19.00
telefon: 733 807 301

Zmiana statusu zamówienia na "Gotowe do odbioru w sklepie" oznacza, że produkty czekają już na odbiór. Przy odbiorze, prosimy o podanie numeru zamówienia. Płatność za zamówienia z odbiorem osobistym w sklepie przyjmowana jest tylko w gotówce. Produkty będą zarezerwowane w ciągu 7 dni od momentu zmiany statusu zamówienia na "Gotowe do odbioru w sklepie". 

Magazyn L'Erbolario

A New Therapy Sp. z o.o., ul. Szeligowska 4, 05-850 Szeligi
czynne: poniedziałek-piątek 08.00-16.00
telefon: 22 721 15 11

Zmiana statusu zamówienia na "Gotowe do odbioru w magazynie", oznacza, że produkty zostały już przygotowane. Przy odbiorze, prosimy o podanie numeru zamówienia. Dzięki możliwości płatności gotówką, mogą Państwo wybrać dodatkowe produkty, które na miejscu zostaną przygotowane.