Dostawa

Zamówiony towar dostarczany jest w terminach określonych na stronach Sklepu (na terenie Polski) za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej, możliwy jest także odbiór osobisty pod adresami wskazanymi na stronie Sklepu. Przed potwierdzeniem odbioru towaru (od kuriera, na Poczcie), Klient zobowiązany jest do sprawdzenia czy przesyłka nie nosi znamion uszkodzenia. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości, Klient winien nie odbierać przesyłki oraz w obecności kuriera sporządzić protokół szkody i pilnie skontaktować się ze Sprzedającym.

Paczki staramy się przygotować maksymalnie w ciągu 4 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty. W okresie świątecznym i/lub wzmożonych zamówień, czas ten może się nieznacznie wydłużyć. Prosimy o wyrozumiałość. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa przesyłki dotarły jak najszybciej.

Jeżeli korzystają Państwo z opcji "Odbiór osobisty", czas na odbiór produktów wynosi 7 dni od czasu przesłania powiadomienia o gotowości do odbioru. Po tym czasie, zamówienie zostaje automatycznie anulowane. Jeżeli z powodu zdarzeń losowych, nie mogą Państwo odebrać zamówienia w terminie, prosimy o kontakt telefoniczny z miejscem bezpośredniego odbioru. Na specjalnie życzenie, przedłużymy termin odbioru zamówienia.