Effetto Reale

Effetto Reale

Intensywne, specjalne odżywienie, na które naprawdę czekały wysuszone włosy!

Na utratę naturalnego blasku włosów wpływa wiele czynników, które sprawiają, że włosy stają się przesuszone, stargane, zgaszone: mogą to być czynniki atmosferyczne, promienie słoneczne, stosowanie suszarki do włosów, czy agresywne farbowanie.Czytaj więcej (...)

Intensywne, specjalne odżywienie, na które naprawdę czekały wysuszone włosy!

Na utratę naturalnego blasku włosów wpływa wiele czynników, które sprawiają, że włosy stają się przesuszone, stargane, zgaszone: mogą to być czynniki atmosferyczne, promienie słoneczne, stosowanie suszarki do włosów, czy agresywne farbowanie. Powodują one rozwłóknienie i osłabienie kosmyków włosów, najpierw na ich powierzchni, a następnie ich struktury. Tym razem Natura wychodzi nam na przeciw, oferując niezwykle cenny, wręcz "królewski" składnik odżywczy: Mleczko Pszczele.

To substancja odżywcza o wysokiej zawartości białka, otrzymywana przez pszczoły poprzez przemianę pyłków i wykorzystywana celem zachowania długotrwałej dobrej kondycji ich ciała. Pszczoły robotnice zachowują go dla larw, odżywiając je od pierwszych dni życia. Mleczko pszczele jest również pożywieniem pszczoły królowej-matki przez całe jej życie: dzięki wyjątkowym składnikom, w głównej mierze, dzięki esencjalnym aminokwasom, proteinom, węglowodanom, minerałom, lipidom, pierwiastkom śladowym i witaminom "najważniejsza" pszczoła w ulu żyje nawet 3-5 lat. Zrozumiałe jest zatem, dlaczego życie pszczoły robotnicy nie trwa dłużej niż 30-40 dni. Oczywistym zdaje się być fakt, że mleczko pszczele jest godnym podziwu naturalnym składnikiem regenerującym, na bazie którego Dział Badań Fitokosmetyki L’Erbolario opracował i stworzył Królewski Rezultat (Effetto Reale), linię starannie dobranych receptur dla przesuszonych i rozwłóknionych włosów opartych na absolutnie wyjątkowych i innowacyjnych formułach i fitokompleksach. Podobnie jak w przypadku aminokwasów z mleczka pszczelego charakteryzujących się wyjątkowymi właściwościami regeneracyjnymi lub substancjami aktywnymi pochodzenia roślinnego z mleczka pszczelego, oliwka i kokos sprawia, że szampon dokładnie czyści i jednocześnie chroni i odżywia włosy. Innowacyjny i ekskluzywny kompleks regenerujący z miodu kasztanowego, mleczko pszczele, olej i kwiaty hibiskusa, gorzka pomarańcza i słodka pomarańcza o właściwościach przeciwutleniających i odbudowujących. Dzięki specjalnym formułom uwzględniającym rzeczywiste  potrzeby suchych i zniszczonych włosów, nareszcie mogą one odzyskać witalność, odporność, miękkość i blask, ciesząc się królewską i naturalną kondycją!

Produkty z linii: