Accordo Viola

Accordo Viola

Kwiat chętnie łączony z pięknem i dobrym samopoczuciem skóry - Fiołek!

Ukryty nieśmiało w trawie, rozkwita w cieniu lasów i gór, lecz jego obecność można łatwo rozpoznać po wdzięcznym, delikatnym zapachu. To fiołek, w którego koronie łączą się harmonijnie nieskończone ilości odcieni barw. Fiołek symbolizuje myśl,Czytaj więcej (...)

Kwiat chętnie łączony z pięknem i dobrym samopoczuciem skóry - Fiołek!

Ukryty nieśmiało w trawie, rozkwita w cieniu lasów i gór, lecz jego obecność można łatwo rozpoznać po wdzięcznym, delikatnym zapachu. To fiołek, w którego koronie łączą się harmonijnie nieskończone ilości odcieni barw. Fiołek symbolizuje myśl, niebiańską przestrzeń, w której kreślą się i rysują w doskonałej harmonii najgorętsze, a jednocześnie oparte na rozsądku pomysły. Równie delikatny jest pachnący fiołek upiększający wdzięcznie polany i rozsiewający swój zapach.

Doceniany przez wszystkich bez względu na upływ czasu, opiewany przez poetów i szkicowany przez artystów. W języku kwiatów, fiołek jest symbolem romantycznej miłości, pokory i skromności. W bezkresnym świecie naturalnych leków, od czasów starożytności fiołek jest doceniany ze względu na swe właściwości oczyszczające i wybranym przez pszczoły do wytwarzania smacznego miodu.

Z cennych właściwości fiołka ogrodowego i fiołka wonnego postanowił skorzystać również Dział Badawczy L’Erbolario, uzyskując z ich kwiatów ekstrakty o wyjątkowych właściwościach funkcjonalnych, charakteryzujących się niebagatelną mocą przeciwutleniaczy i substancji ochronnych dla skóry. Doskonałe właściwości formuł, na których opierają się receptury linii do ciała Accordo Viola połączono z wyjątkowo skutecznymi cechami składników pochodzenia roślinnego: ich działanie pozwala uzyskać i zachować na długo jędrność skóry, przywracając tkankom jedwabisty dotyk płatków fiołka charakteryzujący się delikatnym i czarującym harmonijnym zapachem.

Produkty z linii: