Anti-Tempo

Mijające miesiące, pory roku i lata nieuchronnie zostawiają ślad na naszych duszach, a także, niestety, na naszych twarzach. Te znaki mogą jednak byćCzytaj więcej (...)
Mijające miesiące, pory roku i lata nieuchronnie zostawiają ślad na naszych duszach, a także, niestety, na naszych twarzach. Te znaki mogą jednak być lekkimi śladami lub głębokimi zmarszczkami. Ale... wcale nie musi tak być! Możesz zwalczać procesy starzenia się skóry, odpędzać najgorsze, a nawet naprawiać wszelkie "drobne katastrofy", które już zauważyłaś.


Aby pomóc Ci zrobić wszystko, co w twojej mocy, L'Erbolario opracowało doskonałą linię, możemy nawet powiedzieć, rewolucyjną, gdzie korzyści płynące z wiedzy i techniki teraźniejszości i cennej mądrości tradycji są połączone w synergii. To tutaj extensyny ekstrahowane z korzenia marchwi, niezbędne dla zapewnienia skórze odpowiedniego poziomu nawilżenia; rewitalizujący skórę ekstrakt merystematyczny, otrzymywany ze szparagów; zmiękczające i regenerujące działanie czerwonych alg z Pacyfiku i witamina B5, doskonałe do zachowania elastyczności skóry, okazują się bardzo cenne w walce ze starzeniem się skóry.

Produkty z linii: