Indaco

Dwa kolory: niebieski i fioletowy połączone w objęciach, aby stworzyć niezwykłą barwę – indygo, szóste „pasmo” w magicznej tęczy.

Skuteczność oraz niemal boskie zdolności wprawiania w pozytywny nastrój od zawsze były przypisywane barwie indygo. Jest to właściwie kolor medytacji, ekstazy, ułatwiającyCzytaj więcej (...)

Dwa kolory: niebieski i fioletowy połączone w objęciach, aby stworzyć niezwykłą barwę – indygo, szóste „pasmo” w magicznej tęczy.

Skuteczność oraz niemal boskie zdolności wprawiania w pozytywny nastrój od zawsze były przypisywane barwie indygo. Jest to właściwie kolor medytacji, ekstazy, ułatwiający znalezienie rozwiązań – uważa się, że jest w stanie oczyścić nasz umysł i otworzyć go na nowe pomysły.

Jest to również symbol intymności, tajemnicy, nieskończoności i bezgraniczności: nocnego nieba, głębi oceanu, rozległości wszechświata.

Linia Indygo, jak sama nazwa wskazuje, będzie w stanie obudzić w Twojej duszy cudowne uczucie spokoju i dobrego samopoczucia, którymi emanuje ten odcień. Sprawią to nie tylko eleganckie opakowania w niezwykłym kolorze, ale także najwyżej jakości ekstrakty kwiatowe.

Indygo – indygowiec farbiarski, wyróżniał się swoimi właściwościami już od dawnych czasów. W związku z tym postanowiliśmy wzbogacić receptury produktów L’Erbolario właśnie o indygowca, który gwarantuje działanie ochronne i przeciwutleniające, dzięki czemu Twoja skóra będzie elastyczna i aksamitnie miękka.

Obok indygowca odnajdziecie także kwiaty chabra, który również wpisuje się w barwy indygo oraz symbolizuje lekkość. Kwiaty lnu i ogórecznika lekarskiego od dawna kojarzone są ze zdolnością przywracania pokoju i wprawiania w dobre samopoczucie. Tak jak receptury linii Indaco L’Erbolario.

Produkty z linii: