Ananas Cell

Każda kobieta, niezależnie od rodzaju sylwetki doskonale wie, że likwidacja cellulitu to ogromne wyzwanie. Pojawiające się nieestetyczne objawy w postaci „pomarańczowej skórki” koncentrujące się głównie w okolicach brzucha, pośladków, bioder i ud. Dlaczego akurat te miejsca są najbardziej narażone na powstawanie nieestetycznych zmian? OdpowiedźCzytaj więcej (...)

Każda kobieta, niezależnie od rodzaju sylwetki doskonale wie, że likwidacja cellulitu to ogromne wyzwanie. Pojawiające się nieestetyczne objawy w postaci „pomarańczowej skórki” koncentrujące się głównie w okolicach brzucha, pośladków, bioder i ud. Dlaczego akurat te miejsca są najbardziej narażone na powstawanie nieestetycznych zmian? Odpowiedź jest prosta! Słaba tkanka łączna typowa dla kobiet w okolicy brzucha, ud, bioder i pośladków jest niezwykle rozciągliwą i elastyczną tkanką magazynującą energię i tłuszcz. Rozrost adipocytów, czyli komórek tłuszczowych spowodowany jest spożywaniem przetworzonej żywności, słodyczy, antybiotyków, hormonów. Zaburzenie krążenia, które nasila się przy długotrwałym przebywaniu w pozycji siedzącej lub stojącej, brakiem aktywności fizycznej, noszeniem wysokich obcasów i ciasnej odzieży doprowadza do obrzęków i upośledzenia mikrokrążenia, a te z kolei do zmian metabolicznych adipocytów. Powiększające się komórki tłuszczowe, uciskają otaczające naczynia krwionośne. Nasila się przepuszczalność naczyń, doprowadzając do powstania mikrozatorów i mikrowylewów. Tworzą się mikroguzki, które twardnieją i łączą się w makroguzki. Na skórze widzimy je w postaci licznych nierówności tzw. „pomarańczowej skórki”.

 

Nowa skuteczna linia Ananas Cell to efektywna terapia szokowa łącząca fizjologiczne procesy pozbywania się wody z organizmu z usuwaniem tłuszczu. Wysoko skuteczny kompleks aktywnych substancji roślinnych o działaniu synergistycznym składający się z ananasa, nasion kasztanowca, kofeiny, kory jesionu, koleusa, guarany, kwasów omega 3 i omega 6 zwalcza widoczne oznaki cellulitu i miejscową tkankę tłuszczową. Intensywna terapia o wielokierunkowym działaniu – przyśpiesza tempo przemiany materii i eliminację toksyn, poprawia krążenie krwi i limfy. Dodatkową zaletą serii jest niezwykle świeży energetyzujący zapach, będący eksplozją witalności oraz pozostawiający długotrwałe uczucie świeżości.

Pielęgnacja w 4 krokach, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę :

KROK 1 – Oczyszczanie - Hydrokoncentrat do kąpieli lub pod prysznic ( Pod wpływem ciepłej wody i pęcherzyków powietrza aktywny kompleks składników roślinnych penetruje w głąb skóry poprawiając krążenie krwi i przygotowując skórę do efektywniejszego wchłaniania kolejnych preparatów.

KROK 2- Hydropeeling – kluczowy element pielęgnacji antycellulitowej. Usuwa martwe komórki naskórka, wygładza skórę, poprawia krążenie i wzmaga procesy produkcji kolagenu i elastyny.

Krok 3 – Aktywne działanie – Krem do ciała 24h działanie/ Aktywny krem do skóry brzucha i ud 24 h działanie – skutecznie zwalczają widoczne oznaki cellulitu i miejscową tkankę tłuszczową. Lekkie, szybko wchłaniające się konsystencje zapewniają świeżość, elastyczność i gładkość, pomagając osiągnąć płaski brzuch i zmniejszony obwód bioder.

KROK 4 - Kuracja wspomagająca – Skoncentrowana emulsja do ciała 24h działanie - Intensywnie działający, wysoko stężony aktywny kompleks składników roślinnych zwalcza niedoskonałości w postaci „ skórki pomarańczowej” , wzmaga przemianę materii oraz silnie ujędrnia skórę.

Produkty z linii: