Kwas Hialuronowy/Acido Ialuronico

Kwas Hialuronowy/Acido Ialuronico

Maksymalizacja nawilżenia, minimalizacja oznak starzenia

Nawilżanie skóry jest bardzo istotne. Dopóki jesteśmy młodzi, nasza skóra jest nasycona wodą, szczególnie dzięki działaniu zawartego w niej Kwasu Hialuronowego, którego 1 cząsteczka może związać aż 250 cząsteczek wody. Z wiekiem ilość Kwasu Hialuronowego w skórzeCzytaj więcej (...)

Maksymalizacja nawilżenia, minimalizacja oznak starzenia

Nawilżanie skóry jest bardzo istotne. Dopóki jesteśmy młodzi, nasza skóra jest nasycona wodą, szczególnie dzięki działaniu zawartego w niej Kwasu Hialuronowego, którego 1 cząsteczka może związać aż 250 cząsteczek wody. Z wiekiem ilość Kwasu Hialuronowego w skórze maleje, dochodzi do degeneracji włókien kolagenowych, w efekcie skóra wysusza się, wiotczeje i pojawiają się zmarszczki.

Kwas Hialuronowy jest awangardowym składnikiem kosmetycznym, należącym do najskuteczniejszych składników aktywnych przeciwdziałającym starzeniu się skóry.

Kosmetyki L’erbolario na bazie Kwasu Hialuronowego, łączą siłę przeciwdziałania oznakom starzenia i silne zdolności nawilżające Kwasu Hialuronowego z mocnym działaniem kosmetycznym awangardowych składników aktywnych, takich jak komórki macierzyste z Różanecznika Alpejskiego i Olejek z Hibiskusa. Rezultatem jest niezwykle skuteczna, multiaktywna kuracja upiększająca, która dzień po dniu przywraca świeżość i blask skórze, rozświetlając cerę, podkreślając kontury i stopniowo spłycając zmarszczki, bruzdy i linie mimiczne.

 

Naturalny Kwas Hialuronowy w kosmetykach L’Erbolario występuje w trzech różnych wielkościach cząsteczek, dzięki czemu działa w różnych warstwach skóry oraz jest trzy razy bardziej skuteczny i aktywny.

  1. OCHRONA WARSTWY LIPIDOWEJ SKÓRY

Kwas hialuronowy wielko-cząsteczkowy: zatrzymuje się na powierzchni naskórka, aby stworzyć niewidzialną warstwę, posiadającą zdolność blokowania wody wewnątrz skóry i ograniczenia jej parowania.

  1. NAWILŻENIE

Kwas hialuronowy średnio-cząsteczkowy: przenika poprzez barierę skórną i dostarcza skórze ilość wody konieczną do zachowania nienaruszonego stanu urody.

  1. WYGŁADZANIE ZMARSZCZEK, PRODUKCJA KOLAGENU

Kwas hialuronowy mało-cząsteczkowy: posiada unikalną cechę wnikania głęboko w naskórek, w celu wspierania fizjologicznego wytwarzania kolagenu, białka odpowiedzialnego za dbanie o gęstość i zwartość skóry.

Produkty z linii: