Iris

Iris

Wielobarwny Irys oferuje nam tak wiele czarujących odcieni i kolorów. To nie przypadek, że w starożytnej Grecji oznaczał tęczę. Piękno tego kwiatu doceniane jest od czasów starożytnego Egiptu, kiedy to jego kłącza używane były w medycynie oraz w kosmetykach jako proszek do twarzy, któryCzytaj więcej (...)

Wielobarwny Irys oferuje nam tak wiele czarujących odcieni i kolorów. To nie przypadek, że w starożytnej Grecji oznaczał tęczę. Piękno tego kwiatu doceniane jest od czasów starożytnego Egiptu, kiedy to jego kłącza używane były w medycynie oraz w kosmetykach jako proszek do twarzy, który egipskie kobiety uwielbiały stosować.


Irys jest również uznawany przez Greków jako boski posłaniec: symbol używany w języku kwiatów z przypisanym zadaniem - głoszenia i dostarczania niosących szczęście wiadomości. Jest to równocześnie wstęp do odnowienia, nowego dobrobytu dla Twojej skóry, dzięki tej serii doskonałych produktów, które proponują zmysłową nutę zapachu irysa, odtworzysz każdego dnia zapach wiosny!

Produkty z linii: