3 Rosa

3 Rosa

Róża jest prawdziwym, eleganckim i wyrafinowanym symbolem kobiecości. To właśnie róża kojarzy się z przyjemnym uczuciem pogody ducha i napełnia spokojem. To właśnie róża jest oświetlonym horyzontem nakreślanym przez naturę, w której wieczorami odbija się nasze spojrzenie, o bogatych odcieniach, mieniących się barwach iCzytaj więcej (...)

Róża jest prawdziwym, eleganckim i wyrafinowanym symbolem kobiecości. To właśnie róża kojarzy się z przyjemnym uczuciem pogody ducha i napełnia spokojem. To właśnie róża jest oświetlonym horyzontem nakreślanym przez naturę, w której wieczorami odbija się nasze spojrzenie, o bogatych odcieniach, mieniących się barwach i delikatnych kolorach, gdy pieszczą ją ostatnie promienie zachodzącego słońca...

To właśnie trzy emocje, trzy sposoby - spośród tak wielu innych - w jakie można postrzegać różę. Jedyne w swoim rodzaju podobnie jak innowacyjna i niebywale kobieca sugestia, którą L'Erbolario kieruje do każdej z kobiet w postaci linii produktów do ciała 3 Rosa. Powstałej z połączenia trzech naturalnych i fascynujących światów róży. Róży o bujnych koronach z płatków, na tyle wyjątkowej, by wybrać ją na królową kwiatów. Często goszczącej na płótnach flamandzkich malarzy: róża stulistna - róża majowa. Z tym pierwszym składnikiem Dział Badań L'Erbolario połączył malwę różową, nazywaną powszechnie malwą ogrodową o rozbudowanych kwiatach, dużej i okazałej koronie. Dopełnieniem formuły jest nieoczekiwany, a jednocześnie intrygujący składnik: peruwiański pieprz o pikantnym korzennym zapachu, idealnie łączącym się ze słodką zmysłową nutą dwóch cudownych różanych kwiatów. Niemniej jednak, nie tylko wyjątkowo intensywny różany zapach wyróżnia tę recepturę: płynne ekstrakty uzyskane z naturalnych składników posiadają silne właściwości przeciwutleniające i są wzbogacone flawonoidami, antycyjanozydami i sacharydami, szczególnie skutecznymi w procesie spowalniania procesów starzenia oraz zapewniającymi nawilżenie, zmiękczenie i elastyczność skóry, zachowując na dłużej jej młody wygląd.  Nie pozostaje więc nic innego, jak powierzyć kobiecy wdzięk... życiu w różanych barwach!

Produkty z linii:

na stronie