Ortensia

Długotrwały i bujny rozkwit piękna.

Elegancki wygląd dumnych kwiatów Hortensji w ogrodzie nie umknie niczyjej uwadze, a co więcej, jej bajeczne krągłe kształty przypominające piękne kolorowe chmurki i bujne liście, pozwolą docenić nieporównywalne z niczym piękno przyrody. Emocje wywołane jej obecnością towarzyszą nam naCzytaj więcej (...)

Długotrwały i bujny rozkwit piękna.

Elegancki wygląd dumnych kwiatów Hortensji w ogrodzie nie umknie niczyjej uwadze, a co więcej, jej bajeczne krągłe kształty przypominające piękne kolorowe chmurki i bujne liście, pozwolą docenić nieporównywalne z niczym piękno przyrody. Emocje wywołane jej obecnością towarzyszą nam na długo, ponieważ powszechnie wiadomo, że hortensja kwitnie nieustannie przez wiele miesięcy: nie przypadkowo wyróżnia się wyjątkową zdolnością zachowania nawilżenia. Innymi słowy, jej okazały czar nie przemija szybko, pozwalając podziwiać się nawet wtedy, gdy kwiaty zostaną zebrane i wysuszone, aby wnieść życie w wyszukane domowe wnętrza.

Laboratoria Fitokosmetyków L’Erbolario zdołały wykorzystać zalety kwiatów hortensji do zachowania na długo ich piękna pod warunkiem odpowiedniego nawilżenia i opracowały specjalne formuły pomagające skórze ciała zachować swe naturalne zasoby nawilżenia, a tym samym, elastyczność i jędrność. Hortensja jest nie tylko inspirującą muzą, ale swoistym bohaterem tej gamy doskonałych fitokosmetyków: Dział Badań L'Erbolario uzyskał z jej korzeni cenny ekstrakt dodany do receptur linii, aby ochronić najbardziej wrażliwą i delikatną skórę przed postępującym procesem starzenia się. Aby zachować na długo jędrność i świeżość skóry niezależnie od upływu czasu, zastosowano również wyjątkowe składniki roślinne współgrające z przeciwutleniającymi właściwościami ekstraktu z hortensji. Kobiety odnajdą w tych formułach nie tylko pomocną dłoń, dbając o zachowanie wdzięku przez długi czas, ale także harmonijny i wyrafinowany zapach, który wzmocni ich naturalne poczucie atrakcyjności.

Produkty z linii: